Dámské flanelové košile

Flanel nikdy nevyjde z módy! Jedná se totiž o typ oděvu, který si dokázal udržet určitou konvenčnost a zároveň se vyvíjel a pouštěl do nových oblastí, jako jsou výrazné barvy a nové potisky. Flanelová košile je tak ztělesněním pohodlného a ležérního stylu.

Dámské flanelové košile

Pověste na hřebík saka a bundy, vedou flanelové košile

Také tak milujete flanelové košile? Svým hřejivým objetím se probojovaly nejen na přehlídková mola, ale i do našich domácností. Jsou jako stvořené pro vrstvení a každodenní nošení. Tloušťku materiálu volte dle venkovních teplot. V teplejším období nahraďte flanelem klidně i svou oblíbenou bundu, váš outfit ihned dostane úplně nový rozměr. Dojem bundy umocňuje zejména zateplená flanelová košile s kapucí.

Náš tip

Párové outfity vás dostanou

Ukažte světu, že k sobě patříte! Kostkovaná flanelová košile je dokonale unisex. Aby také ne, je praktická, pohodlná a velmi slušivá.

Červená, modrá či zelená flanelová košile bude slušet vám i muži vašeho srdce. Pak už jen stačí přidat tmavé džíny, polorozvázané traperky a uvolněný lumber styl je na světě.

Párové outfity vás dostanou
Párové outfity vás dostanou
Párové outfity vás dostanou

Šaty či košile? Vyberte si podle nálady

Dlouhá flanelová košile otevírá mnoho možností oblékání. Oceníte ji zejména v nevyzpytatelných dnech, kdy je velmi proměnlivé počasí. Oblékněte k ní jednoduché kalhotytenisky. Jakmile se oteplí, kalhoty lze sbalit jednoduše do kabelky. Expresně tak vytvoříte pohodlný a vzdušný look. Po celý den se díky tomu budete cítit příjemně, a přesto nemusíte slevovat na stylu.