Šaty s výstřihem

Zatímco některé výstřihy přicházejí a vycházejí z módy, jiné jsou považovány za „nesmrtelné“. Vybrat si tak můžete šaty s výstřihem do V, s lodičkovým výstřihem, překříženým výstřihem nebo s výstřihem na zádech. Volba je jen na vás.

Šaty s výstřihem

Šaty s výstřihem: vyberte si ty své!

Na výsluní se vracejí šaty s lodičkovým výstřihem, ve kterých můžete předvést klíční kosti. Jsou ideální pro štíhlé dámy s menším poprsím. Pokud máte bohatší dekolt, vyniknou na vás spíše šaty s hranatým výstřihem. Letní šaty s výstřihem do V strhnou pozornost na šíji. Nebo vyzkoušíte sexy šaty s výstřihem na zádech či provokativní šaty s hlubokým výstřihem?

Náš tip

Letní šaty s výstřihem do V a květinovým vzorem

Romantické květinové šaty s překříženým výstřihem vás zachrání vždy, když nevíte, co na sebe. Hodí se jako letní šaty na procházky během běžných dnů, ale využijete je i na rande, když chcete ohromit váš protějšek.

Poslouží vám v každém počasí – když je chladno, stačí si přes ně přehodit svetr nebo koženou bundu.

Letní šaty s výstřihem do V a květinovým vzorem
Letní šaty s výstřihem do V a květinovým vzorem
Letní šaty s výstřihem do V a květinovým vzorem

Společenské šaty s lodičkovým výstřihem pro speciální příležitosti

Oslavy, večírky, rande… Příležitostí dobře se obléci je opravdu mnoho! Mít v záloze neodolatelné koktejlové šaty s výstřihem – červené nebo černé, není na škodu. Stejně tak se hodí elegantní pouzdrové šaty s výstřihem. Nezapomeňte, vhodná podprsenka pod šaty s výstřihem je základ úspěchu. O to víc, jsou-li to svatební šaty s lodičkovým výstřihem.