Maxi šaty

Objevte novou vášeň a buďte sama sebou. Pořiďte si maxi šaty pro pocit maxi pohodlí v horkých letních dnech. Stačí si jen vybrat oblíbenou barvu či vzor.

Maxi šaty

Maxi šaty na léto jsou skvělé pro každodenní nošení

Letní maxi šaty sluší každé ženě! Romanticky rozevláté dlouhé letní šaty jsou neodmyslitelnou součástí dovolenkových plážových outfitů. Oblíbené jsou také košilové maxi šaty, které se snadno kombinují na běžné dny. V maxi šatech se můžete vydat i do společnosti – slaďte k nim vhodné doplňky, obuvkabelku a jste připravena.

Náš tip

Zemité barvy jsou hitem letošního roku

Oblíbenými barvami letních kolekcí se v posledních letech stály zemité odstíny jako béžová, oranžová, hnědá, off-white a olivová. V kombinaci s přírodními materiály tvoří nepřekonatelnou kombinaci právě na horké letní večery.

Co se do horkých dnů hodí víc než lněné maxi šaty v zemité barvě? K nim už jen doplnit slaměný klobouk, sandálky, jednoduché šperky a kouzelný outfit je na světě.

Zemité barvy jsou hitem letošního roku
Zemité barvy jsou hitem letošního roku
Zemité barvy jsou hitem letošního roku

Černé či květované maxi šaty: kterým dnes dáte přednost?

Dlouhé maxi šaty na léto z vás udělají bohémskou vílu! Působí velmi žensky a leccos zakryjí, takže si je určitě zamilujete. Vkusné dlouhé maxi šaty naleznete v nejnovější kolekci Reserved, Orsay nebo Bonprix. Stačí si jen vybrat střih, vzor a barvu podle vašich představ – najděte si ty své pro každou příležitost!