Šaty s límečkem

Pozor, límečky hlásí velký návrat! Trendy jsou nejen roztomilé dívčí šaty s límečkem, ale také rozevláté či sportovní kousky, které lze vzít samostatně nebo s legínami. Které si vyberete vy?

Šaty s límečkem

Šaty s límečkem jsou aktuálním hitem

Límečky jsou aktuálně IN ve všech podobách – malé i velké, kulaté i špičaté, vzorované i minimalistické. Je jedno, zda si vyberete dívčí šaty s límečkem, které vám dodají rozpustilý look, elegantní do kanceláře a do společnosti nebo sportovní, rozevláté či košilové na volný čas. Šaty s límečkem jsou zkrátka trend, se kterým nemůžete šlápnout vedle.

Náš tip

Šmrncovní look zajistí klobouk v pánském stylu

Šaty s límečkem v sobě nesou jasný odkaz na pánský styl, a tak jim perfektní šmrnc dodáte dalším pánským prvkem – kloboukem. Celý outfit pak dovedete k dokonalosti vysokými botami na platformě.

Aby těch ryze mužských prvků nebylo až příliš, přidejte nádech ženskosti s pomocí rtěnky a laku na nehty v červené barvě. Rázem se z vás stane přitažlivá femme fatale, ze které žádný muž nespustí oči.

Šmrncovní look zajistí klobouk v pánském stylu
Šmrncovní look zajistí klobouk v pánském stylu
Šmrncovní look zajistí klobouk v pánském stylu

Šaty pro rozmarné léto? Vsaďte na madeiru

Léto je ideálním obdobím, kdy si můžete dovolit outfit, který z vás udělá roztomilou holčičku. Šaty s límečkem a madeirou, dva módní hity zkombinované dohromady, jsou přesně tím, v čem budete chtít chodit každý den. Chcete-li ještě více podtrhnout rozmarný letní look, doplňte vaše šaty s límečkem teniskami. Pokud si na takovou kombinaci netroufáte, jemné bílé páskové sandály budou také skvělé.