Krajkové šaty

Krajkové šaty můžete nosit nejen na speciální akce, ale také do práce nebo na setkání s přáteli. V každém případě dodají vašemu outfitu punc elegance, a to bez ohledu na roční období nebo příležitost. Obout k nim můžete páskové sandály i bílé tenisky.

Krajkové šaty

Módní stálice jménem krajkové šaty

Sofistikovaná či odvážná? Krajkové šaty zvládnou obojí. Odhalí totiž vždy jen to, co jim dovolíte. Mnohdy si dokonce vystačíte jen s jednoduchými krajkovými detaily, jako jsou rafinované průstřihy, výrazné rukávy či efektní živůtek. Krajku můžete vesele vrstvit, přidat volánky, peplum či kombinaci se saténem. Jak říkají italové, krajek není nikdy dost.

Náš tip

Klasiku osvěží vhodné detaily

Hledáte dokonalé krajkové společenské šaty? Nechte se uhranout těmi s dlouhým rukávem a vázačkou.

Chytře vrstvený střih se zdůrazněným pasem vám bude slušet, ať už nosíte velikost XS či XXL. Zahalené ruce i krk se zase postarají o efekt dokonalé jemnosti s důrazem na uhlazenost. Vyrazit v nich můžete na rande i pracovní schůzku, vždy perfektně zazáříte bez pachuti nudné konformity.

Klasiku osvěží vhodné detaily
Klasiku osvěží vhodné detaily
Klasiku osvěží vhodné detaily

Barvy dají krajce vyniknout

Pokud existuje něco, co krajce skutečně dodá šťávu, pak jsou to barvy. Červené, modré, růžové či zelené krajkové šaty roztančí i nudný office day. Čím více jim dopřejete prostoru, tím jemnější by měly být botykabelka. Držte se jemných přírodních či černých tónů a budete mít vyhráno. Krajkovým šatům pro plnoštíhlé pak vždy bude slušet přepásání. Opticky tím vytvarujete dokonalou siluetu.