Plesové šaty

Nakupování plesových šatů je často stresující a bolestně drahé. Minulý rok byl však nabitý dostatečným množstvím módních momentů celebrit, a tak je nyní tento úkol jednodušší než kdykoli předtím. Všechny plesové trendy roku 2024 jsou vytrženy z popkultury. K vidění jsou průstřihy, hluboké výstřihy i objemné rukávy.

Plesové šaty

Plesové šaty 2024: jaké jsou nové trendy?

Letos si výběr společenských šatů skutečně vychutnáte. Nejžhavější trendy totiž hlásají jedno velké pohodlí. Zazařte třeba v objemných maxi šatech, ve kterých snadno skryjete i nějakou tu nedokonalost, nebo zvolte rozevláté boho šaty s výšivkou, luxusní flitrové šaty či sofistikované saténové šaty, ve kterých budete zkrátka dokonalá.

Náš tip

Vyzkoušejte společenské šaty na jedno rameno

Už žádné sešněrované šaty, které vám nedovolí dýchat. Letošní rok patří lehkým, vzdušným a splývavým materiálům!

Vyzkoušejte společenské šaty na jedno rameno s romanticky dlouhou sukní nebo vsaďte na objem a ztraťte se v moři volánů. Výsledek bude působit fantasticky. Působivé kousky najdete v kolekcích značek Little Mistress nebo Wal G.

Vyzkoušejte společenské šaty na jedno rameno
Vyzkoušejte společenské šaty na jedno rameno
Vyzkoušejte společenské šaty na jedno rameno

Plesové šaty: dlouhé nebo krátké?

Krátké plesové šaty velmi dobře padnou ženám s nižší postavou a zralejším dámám. Pokud si však nechcete odpustit princeznovské šaty, zvolte plesové šaty dlouhé. V kurzu jsou nejen černé, červené, bílé, modré, ale i zelené, zlaté nebo růžové společenské šaty. Ať už si vyberete jakékoliv, nezapomeňte je doplnit vhodným psaníčkemlodičkami.