Dámské lněné košile

Len je opravdu skvělý materiál, který můžete nosit po celý rok – jak v teplém, tak v chladném počasí. Vrstvení lněného oblečení se silnějšími materiály zajistí, že zůstanete v teple a také posunete svůj outfit na další úroveň.

Dámské lněné košile

Propadněte dámské lněné košili!

Nejenže skvěle vypadá, ale stejně tak úžasně se nosí. Len k letním teplotám neodmyslitelně patří a pro jeho přednosti jím rychle nahradíte i své oblíbené bavlněné kousky. Jeho výroba je díky menší spotřebě vody ekologičtější, ale také na rozdíl od bavlny nezachytává a nepohlcuje prach, nemusí se proto tak často prát. Zároveň také skvěle drží tvar, je pevný, odolný a dokonale prodyšný.

Náš tip

Vybarvěte se v květinovém vzoru

Je zvykem, že lněné materiály bývají především jednobarevné. Většinou se setkáte hlavně s přírodními světlými tóny.

Lněné košili ale stejně tak sluší i pestré vzory. Může tak působit stejně vesele jako vaše oblíbené letní topy. Pořiďte si lněný kousek s trendy florálním vzorem a užijte si dokonalého pohodlí s náruči romantických květů.

Vybarvěte se v květinovém vzoru
Vybarvěte se v květinovém vzoru
Vybarvěte se v květinovém vzoru

Bílý len projasní letní den

Pokud existuje jeden jediný kousek, který vám během teplých dnů nesmí chybět, je to bílá lněná košile. S krátkým rukávem, s dlouhým rukávem nebo klidně bez, vždy se vám bude skvěle ladit s každým letním outfitem a úžasně v ní vynikne bronzové opálení. Vezměte k ní třeba džínové kraťasy, sexy mini či sofistikovanou maxisukni a přesvědčte se sama.