Hedvábné noční košile

Přírodní nebo umělé, hedvábí jednoduše působí luxusním dojmem. Pokud toužíte spát a relaxovat v tom nejlepším, dopřejte vaší pokožce možnost načerpat síly do nového dne v příjemné hedvábné noční košili.

Hedvábné noční košile

Hedvábná noční košile zajistí spánek jako na obláčku

Na kvalitu našeho spánku má vliv mnoho faktorů a oblečení je také jedním z nich. Jelikož hedvábí odpuzuje roztoče a plísně, je perfektní pro výrobu ložního prádla a nočních košil. Hedvábná noční košile s županem a měkkými pantoflemi by proto neměla chybět ani vám, pokud si chcete zajistit příjemné sny a co nejzdravější spánek.

Náš tip

Hedvábí si nepochybně zamilujete

Hedvábí má vlastnosti, které z něj učinily výjimečný materiál pro ty nejnáročnější. Jeho typický elegantní perleťový lesk není jedinou předností.

Je rovněž odolný a v létě příjemně chladí. Máte-li citlivou pokožku, hedvábná noční košile nebude dráždit vaši pokožku díky své jemnosti a aminokyselinám s blahodárnými účinky.

Hedvábí si nepochybně zamilujete
Hedvábí si nepochybně zamilujete
Hedvábí si nepochybně zamilujete

Sexy košilka, nebo raději pohodlná klasika?

To, v čem se uložíte večer do peřin, je jen na vás. Bude to noční košile se zapínáním vpředu, nebo raději překvapíte partnera ve svůdné lesklé noční košilce s tenkými špagetovými ramínky? U nás si přijdete na své v každém případě. Vyberte si z nejnovější kolekce ideální noční košili přesně pro vás.