Zavinovací šaty

Zavinovací šaty jsou univerzálním kouskem, který lichotí téměř každému typu postavy. Vybrat si můžete minimalistické i okázalé, dlouhé i krátké, s rukávy i bez nich. V každém případě se v nich budete cítit žensky a svůdně.

Zavinovací šaty

Zavinovací šaty: perfektní volba nejen pro plnoštíhlé

Zavinovací šaty mají kouzelnou moc – dokážou zdůraznit dekolt, vymodelují pas a odpoutají pozornost od většího bříška nebo boků. Pokud k nim navíc obujete boty na podpatku, drobných nedokonalostí si nikdo ani nevšimne. Při výběru se nesoustřeďte pouze na střih, ale také na barvy. Ty si můžete dopřát klidně výrazné. Pak už stačí přidat jen slaměnou kabelku a můžete vyrazit na piknik s přáteli.

Náš tip

S úsměvem a zavinovacími šaty jde všechno lépe!

Už vás nudí nevýrazné a usedlé barvy? Zkuste se tentokrát odvázat a vsadit na růžové zavinovací šaty, které můžete doplnit džínovou nebo koženou bundou a zajímavými doplňky. Perfektní budou výrazné brýle nebo velký klobouk s širokou krempou.

Oblékáte-li zavinovací šaty na volný čas, můžete je klidně nosit s pohodlnými teniskami, v chladnějších podzimních dnech pak s vysokými kozačkami nad kolena.

S úsměvem a zavinovacími šaty jde všechno lépe!
S úsměvem a zavinovacími šaty jde všechno lépe!
S úsměvem a zavinovacími šaty jde všechno lépe!

Lněné zavinovací šaty vás ochladí v parném létě

Šaty jsou samy o sobě skvělým letním oblečením, pokud navíc sáhnete po vhodném materiálu, můžete starosti s letními vedry hodit za hlavu. Lněné zavinovací šaty dokážou velice dobře odvádět pot z povrchu pokožky a příjemně ji chladit. Do práce i na večerní rande odvedou skvělou službu univerzální černé šaty s diamantovým či květinovým vzorem. Čeká vás svatba v přírodním stylu? Bílé zavinovací šaty s volánky budou dokonalé.