Propínací šaty

Propínací šaty jsou stálicí v našich šatnících. Obvykle bývají vyrobeny z jemných látek, a to včetně bavlny nebo hedvábí. Mohou mít límec, přední knoflíky nebo rukávy s manžetou. Vyberte si podle svého vkusu.

Propínací šaty

Propínací šaty milují ženy všech věkových kategorií

Díky všestrannosti a pohodlí jsou propínací šaty oblíbenou módní stálicí v našich šatnících. Lichotí všem postavám, hodí se do práce, do města na nákupy, grilovací párty a vyniknou i na běžné dny. Tento univerzální kousek se jednoduše kombinuje – stačí si přes ně vzít džínovou bundu a můžete vyrazit.

Náš tip

Oblečte se do letních barev

Pusťte si do skříně trochu slunce a optimismu!

Této sezóně kralují různé odstíny žluté a oranžové, proto rozhodně neuděláte chybu, pokud svou sbírku šatů rozšíříte o midi nebo dlouhé letní propínací šaty na knoflíky, ideální na dovolenou. Pro výrazný ženský look noste letní propínací šaty s páskem, abyste si zvýraznila pas.

Oblečte se do letních barev
Oblečte se do letních barev
Oblečte se do letních barev

Vyberte si z různých délek, střihů, barev a vzorů

Když jim jednou dáte šanci, už se jich nebudete chtít vzdát. Jednobarevné, pruhované, puntíkované, květinové, krátké či dlouhé propínací šaty na knoflíky – výběr je opravdu pestrý! Šaty se zapínáním na knoflíky můžete nosit tradičně, nebo vyzkoušet odvážnější stylizace, například nosit je jako kardigan či dlouhou košili.