Crop topy bez ramínek

Crop topy bez ramínek jsou elegantní, romantické i rozpustilé. Skvěle se hodí třeba na dovolenou k moři – při které oceníte fakt, že crop top zabere v zavazadle jen minimum místa. 

Crop topy bez ramínek

Jaké podoby může mít crop top bez ramínek?

Crop top bez ramínek může vypadat pouze jako pruh látky přes hrudník. Takový kousek se hodí k dlouhým volným kalhotám nebo maxi sukni – nechcete-li vypadat vulgárně, na minisukni zapomeňte. Další variantou je crop top bez ramínek s krátkým či dlouhým rukávem, který dá vyniknout elegantní linii krku a lze ho nosit jak k dlouhým kalhotám, tak i ke kraťasům a kratším sukním.

Náš tip

Jak schovat ramínka od podprsenky?

Crop top bez ramínek vypadá opravdu krásně. Ne však v případě, kdy z pod něj necháte vykukovat ramínka od podprsenky.

Řešením jsou podprsenky s průhlednými ramínky, klasické samodržící podprsenky bez ramínek nebo různé varianty nalepovacích neviditelných podprsenek. Odvážnější ženy mohou vyrazit i bez podprsenky.

Jak schovat ramínka od podprsenky?
Jak schovat ramínka od podprsenky?
Jak schovat ramínka od podprsenky?

Ideální kousek na dovolenou? Crop top!

Líbí se vám crop top bez ramínek, ale v běžném životě pro něj nenacházíte příležitost? Vezměte si ho na dovolenou! U moře se můžete více odvázat, nebudete se v něm potit a ještě vám ušetří místo v zavazadle – což se v době zdražování letenek, kdy spousta z nás cestuje pouze s příručním zavazadlem, opravdu hodí.