Luxusní dámské kabáty s kožešinou

Kabáty s kožešinou si automaticky spojujeme s luxusem a významným společenským postavením. Pokud se rozhodnete nějaký si pořídit, chybu rozhodně neuděláte – jsou totiž stále v módě a tuto sezónu obzvlášť!

Luxusní dámské kabáty s kožešinou

Zalovte v kolekcích známých značek

I vás může hřát krásný kabát lemovaný stylovou kožešinou. Umělá kožešina umí na sto procent zajistit dokonalý luxusní vzhled a mnohdy je k nerozeznání od pravé. V nabídce značek Tom Tailor, Rue Paris nebo Koton naleznete kabáty různých stylů: dlouhé, krátké, jednobarevné i vzorované, elegantní i ležérní. Který bude ten váš?

Náš tip

Zimní kabát s kožešinou na zavazování

Nechcete v zimním kabátě působit zbytečně objemně? Aby vaše postava co nejlépe vynikla, poohlédněte se po zimním kabátě, který se váže v pase.

Přestože na první pohled střihem připomíná župan, na počkání vás zeštíhlí a zvýrazní pas, díky čemuž budete působit velmi sofistikovaně. Tento střih je nadčasový a lichotí většině žen.

Zimní kabát s kožešinou na zavazování
Zimní kabát s kožešinou na zavazování
Zimní kabát s kožešinou na zavazování

Jak kombinovat kabát s kožešinou?

K extravagantnějším outfitům volte kožený kabát s kožešinou. Kontrast materiálů zajistí, že ke stylovému vzhledu už moc potřebovat nebudete. Velmi univerzální je i černý kabát s kožešinou, výborně bude vypadat k romantickým šatům, ale bez obav si jej můžete vzít i k obtaženým džínám či elegantním kalhotámhalence.