Dámské džínové kraťasy

Existuje-li kousek oblečení, který se v letních měsících využívá nejvíce, pak jím jsou bezpochyby džínové kraťasy. K modernímu outfitu zvolte kraťasy s vysokým pasem, pro ležérní vzhled roztrhané kraťasy a svůj osobitý styl ukažte ve zdobených džínových šortkách.

Dámské džínové kraťasy

Džínové kraťasy nesmí chybět v žádném jarním a letním šatníku

Tak jako jejich dlouhá verze, i dámské džínové kraťasy si získaly obrovskou popularitu a jsou módními stálicemi. Hravě je zkombinujete s tričkemdžínovou bundou, pohodlnou mikinou, ale famózně vypadají i k hedvábné halencesaku. S jedním kouskem snadno vykouzlíte ležérní, uhlazenější, sexy nebo i sportovní vzhled.

Náš tip

Svěží letní vzhled v pastelových odstínech

Pokud vás už nudí klasické modré nebo černé džínové kraťasy, vyměňte je za pastelové barvy! Ty jsou aktuálně v kurzu a k létu neodmyslitelně patří.

Džínové mini kraťasy s batikovaným efektem se budou vyjímat například na festivalech. Vůbec se nemusíte omezovat na jednu barvu – zkuste veselou kombinaci.

Svěží letní vzhled v pastelových odstínech
Svěží letní vzhled v pastelových odstínech
Svěží letní vzhled v pastelových odstínech

Najděte si styl, který vám dokonale sedne

Každá z nás se cítí komfortně v něčem jiném, proto nabízíme spoustu střihů, délek a barev. Džínové kraťasy s vysokým pasem vám pomohou zamaskovat bříško a opticky prodlouží nohy. Oblíbené jsou také velmi žensky působící džínové kraťasy s krajkou a milovnicím extravagance nesmí chybět džínové roztrhané kraťasy nebo džínové kraťasy s laclem.