Vtipné roušky

Černá rouška už vás nudí? Vsaďte na designové nebo vtipné roušky s veselým potiskem, které vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale také vašemu okolí.

Vtipné roušky

Vtipné roušky

Černá rouška není nic pro vás? Vyberte si designovou

Povinné nošení roušek zasáhlo celý svět a stalo se novou výzvou pro módní návrháře, stylisty a všechny ty, kteří chtějí být vždy sladění a trendy – a pro ty je černá rouška zoufalá nuda. Na řadu tak přicházejí designové roušky s puntíky, květinami, rostlinami, geometrickými vzory nebo potisky, leckteré dostatečně elegantní na to, aby splnily i formální dress code pro byznys meetingy.

Náš tip

Vtipná rouška zpříjemní povinné nošení

Nošení roušek může být zábavou a šancí, jak si rozjasnit den a podtrhnout váš osobitý styl. Vybrat si můžete kousky s animovanými postavičkami, zvířecími čumáčky, jednorožci či lebkami. Nechybí ani Hannibal Lecter nebo Joker.

Fantazii se meze nekladou, a tak se nebojte jí popustit uzdu – pokud ovšem nepracujete za přepážkou v bance, kde vtipná rouška vašeho šéfa pravděpodobně nepotěší.

Vtipná rouška zpříjemní povinné nošení
Vtipná rouška zpříjemní povinné nošení
Vtipná rouška zpříjemní povinné nošení

Bavlněné roušky s potiskem: šetrné řešení pro vaši pokožku

Pokud vás při nošení roušky trápí suchá pokožka či kožní problémy, je třeba vybrat vhodný materiál roušky. Ať už se jedná o stylové roušky nebo roušky s potiskem, vyhněte se umělým vláknům. Nejlepší jsou bavlněné roušky, které jsou prodyšné a dovolí pokožce dýchat. Kromě vhodné roušky je také nezbytné používat kvalitní hydratační krém, a to nejen večer, ale i ráno a během dne.