Vtipné roušky

Černá rouška už vás nudí? Vsaďte na designové nebo vtipné roušky s veselým potiskem, které vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale také vašemu okolí.

Vtipné roušky

Černá rouška není nic pro vás? Vyberte si designovou

Povinné nošení roušek zasáhlo celý svět a stalo se novou výzvou pro módní návrháře, stylisty a všechny ty, kteří chtějí být vždy sladění a trendy – a pro ty je černá rouška zoufalá nuda. Na řadu tak přicházejí designové roušky s puntíky, květinami, rostlinami, geometrickými vzory nebo potisky, leckteré dostatečně elegantní na to, aby splnily i formální dress code pro byznys meetingy.

Náš tip

Vtipná rouška zpříjemní povinné nošení

Nošení roušek může být zábavou a šancí, jak si rozjasnit den a podtrhnout váš osobitý styl. Vybrat si můžete kousky s animovanými postavičkami, zvířecími čumáčky, jednorožci či lebkami. Nechybí ani Hannibal Lecter nebo Joker.

Fantazii se meze nekladou, a tak se nebojte jí popustit uzdu – pokud ovšem nepracujete za přepážkou v bance, kde vtipná rouška vašeho šéfa pravděpodobně nepotěší.

Vtipná rouška zpříjemní povinné nošení
Vtipná rouška zpříjemní povinné nošení
Vtipná rouška zpříjemní povinné nošení

Bavlněné roušky s potiskem: šetrné řešení pro vaši pokožku

Pokud vás při nošení roušky trápí suchá pokožka či kožní problémy, je třeba vybrat vhodný materiál roušky. Ať už se jedná o stylové roušky nebo roušky s potiskem, vyhněte se umělým vláknům. Nejlepší jsou bavlněné roušky, které jsou prodyšné a dovolí pokožce dýchat. Kromě vhodné roušky je také nezbytné používat kvalitní hydratační krém, a to nejen večer, ale i ráno a během dne.