Slaměné klobouky

Léto, moře, Piña Colada a slaměný klobouk – kombinace, kterou prostě musíte zažít. V módě jsou jak klasické slamáky v retro stylu, tak klobouky různých tvarů a barev s ozdobnými stuhami. Vyberte si ten svůj.

Slaměné klobouky

Slaměný klobouk je stylový a praktický

Lehké klobouky na léto jsou parádním módním doplňkem, díky kterému nabere váš outfit zcela nový rozměr. Dámy letní klobouky vynosí k lehkým šatům, bílé košili nebo třeba pruhované halence. Pokud se chystáte k vodě, nezapomeňte pro své ratolesti dětský slaměný klobouk, abyste je ochránili před sluncem.

Náš tip

Čím větší, tím lepší

Oversize klobouky jsou absolutním hitem posledních sezón. A není se čemu divit – ochrání vás před slunečními paprsky a vypadají luxusně.

Naším favoritem je zejména velký slaměný klobouk s průhledným vzorem. Materiál jej činí velmi lehkým a vzdušným a průhledné proužky či jiné vzory vytvářejí dojem luxusu. V takovém provedení jej sladíte nejen k plavkám, ale také jednoduchým šatům či overalu.

Čím větší, tím lepší
Čím větší, tím lepší
Čím větší, tím lepší

Nejoblíbenější klobouky na léto pro muže

Oslňte u bazénu nebo na dovolené dokonalým vzhledem! Ke kraťasům, mokasínámletní košili bude klobouk na pláž tou pomyslnou třešničkou! Už máte ten svůj? Vyberte si z široké nabídky různých typů a barev klobouků ten pravý a získáte moderní doplněk, ve kterém vás nikdo nepřehlédne. Padl vám nějaký do oka? Neváhejte!