Dámské nazouváky s plnou špičkou

Nazouváky s plnou špičkou – ochrana, pohodlí a styl pro každou příležitost. Bezpečné boty do práce i elegantní doplněk pro váš stylový outfit. Vyberte si ze široké nabídky: od levných po luxusní modely. Vaše nohy si zaslouží to nejlepší!

Dámské nazouváky s plnou špičkou

Bezpečné boty do práce? Jedině nazouváky s plnou špičkou

Dámské nazouváky s plnou špičkou vám poskytnou tu nejlepší ochranu prstů a zároveň pohodlí nohou po celý den, a to bez ohledu na to, zda pracujete na zahradě či v kuchyni. Navíc, ač se to na první dojem nezdá, se jedná o velmi stylovou záležitost, která dokáže skvěle doplnit i elegantní outfit, stačí jen zvolit správný model.

Náš tip

Levné i luxusní: pro každého jen to nejlepší

Sháníte pohodlné boty pro práci na zahradě? Celogumové nazouváky s plnou špičkou nabízí značka Crocs v mnoha barvách i provedeních. Navíc za velmi sympatické ceny!

Pokud potřebujete zdravotní nazouváky s plnou špičkou do náročného prostředí či zdravotnictví, poohlédněte se raději po kožených nazouvácích s ortopedickou stélkou. V takových si budou vaše nohy libovat i na dvanáctihodinových směnách.

Levné i luxusní: pro každého jen to nejlepší
Levné i luxusní: pro každého jen to nejlepší
Levné i luxusní: pro každého jen to nejlepší

Nazouváky můžete nosit i do kanceláře

Pokud je pro vás důležitá vizuální stránka a nelpíte tolik na bezpečnosti ani zdravotních benefitech, sáhněte po prošívaných nazouvácích s plnou špičkou a ozdobou na nártu ve stylu mokasín. Skvěle se hodí k delší rozevláté sukniúzkým kalhotám. Zapátrejte také v nabídce s vyvýšenou platformou, na pohodlí vám lehce ubere, ale ty dlouhé nohy za to přece stojí.