Bandana šátky

Bandana šátek se vrací ve velkém stylu! A již dávno není pouze doménou rockerů a hudebníků 80. let. Nosit ho můžete bez ohledu na příležitost. Ať už se tedy chystáte na koncert Guns N' Roses nebo na sofistikované rande, bude skvělým doplňkem.

Bandana šátky

Co je bandana šátek?

Šátek v jakékoli formě je oblíbeným módním doplňkem a bandana není výjimkou. Obvykle je to menší čtvercový či trojúhelníkový šátek, který se vyrábí z přírodních i syntetických materiálů. Bývá potištěn různými vzory a vybrat si můžete ze spousty barevných kombinací. Největší klasiky nevycházející z módy jsou červená, modrá nebo černá.

Náš tip

Jak nosit bandana šátek?

Díky univerzálnosti můžete bandana šátek nosit na mnoho způsobů: uvázaný jako gumička či čelenka vykouzlí trendy účes na počkání. Je jen na vás, jak ho poskládáte.

V našem článku 8 způsobů, jak nosit bandana šátek, vám ukážeme ty nejzajímavější úvazy. Skvělou zprávou je, že se hodí nejen pro dámy, ale také pro pány. Osvěžte si váš outfit bandana šátkem!

Jak nosit bandana šátek?
Jak nosit bandana šátek?
Jak nosit bandana šátek?

Bandana má dlouhou historii

Ve westernech z Divokého západu ho nosili bandité, aby si kryli tvář, sloužil také jako ochrana proti prachu při jízdě na koni. Objevil se již v 17. století, své místo našel i v gangu a rozmanitých subkulturách a jeho popularita neustále roste. Stylové kousky, kterými vylepšíte každodenní outfity, naleznete například u značek Urban Classics či Mr. GUGU & Miss GO.