Těhotenské šaty na svatbu

Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě, ať už jste nevěsta, družička, nebo host. Být těhotná v tento zvláštní den navíc přináší zcela nový rozměr emocí a výzev. Proto jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vybrat šaty, které dokonale podtrhnou vaše těhotenské křivky.

Těhotenské šaty na svatbu

Elegantní těhotenské šaty pro formální svatbu

Očekáváte nového člena rodiny a zároveň vás letos čeká svatba? Šarmu a elegance se rozhodně vzdávat nemusíte. Ať už upřednostňujete květinové vzory, nebo jemné pastelové odstíny, v nabídce značek Mama LiciousMissguided si určitě vyberete. Zvolit můžete dlouhé elegantní šaty s decentními krajkovými detaily nebo krátké šaty s volánky pro hravý vzhled.

Náš tip

Nostalgická elegance ve starorůžových těhotenských šatech

Pokud hledáte dokonalý kousek, který můžete nosit nejen jako družička, ale také jako svatební host, starorůžové těhotenské šaty jsou jasnou volbou. Tyto šaty s vysokým pasem budou krásně ladit s vaším rostoucím bříškem a zároveň vytvoří iluzi delších nohou.

Krajkové detaily na šatech přidávají romantický nádech a dotvářejí luxusní dojem. Kulatý výstřih zaručí, že se budete cítit naprosto komfortně, což je pro těhotné ženy zcela zásadní.

Ke slavnostní róbě doporučujeme zvolit decentní a sofistikované doplňky, které budou ladit se starorůžovým odstínem – pár elegantních náušnic, subtilní náramek a decentní podpatky.

Nostalgická elegance ve starorůžových těhotenských šatech
Nostalgická elegance ve starorůžových těhotenských šatech
Nostalgická elegance ve starorůžových těhotenských šatech

Výběr barvy a střihu je zásadní

Na formální svatbu, kde se očekává skvostný a sofistikovaný vzhled, můžete zvolit pastelové odstíny, které vám dodají svěží a romantický look. Vyhněte se ovšem bílé barvě, která tento den patří pouze nevěstě. Raději sáhněte po odstínech, jako je světle růžová, světle modrá nebo pudrová. Co se týče délky, povolena je maxi, midi a délka po kolena. Mini šaty si můžete dovolit jen a pouze se souhlasem nevěsty.