Tunikové šaty

Tunikové šaty byly vždy jedním z nejžádanějších outfitů žen všech věkových kategorií. Jsou stylové, pohodlné a umožňují různé stylizace. Doplňte je svými oblíbenými podpatky a vyrazte do kanceláře, k vodě nebo na rande.

Tunikové šaty

Outfity s tunikovými šaty, ve kterých vyniknete

Tunikové šaty lichotí většině ženských postav a můžete je nosit na vícero způsobů – s obtaženými džínami, legínami, sukní… Pokud zatoužíte po image bohyně, nezapomeňte si vzít ještě opasek, který zvýrazní štíhlý pas. Outfit následně dotvořte doplňky. Abyste nepůsobila neforemně, nenoste je se širokými kalhotami.

Náš tip

Malé černé tunikové společenské šaty

Chystáte se do společnosti, ale chtělo by to nějakou změnu? Vsaďte na léty ověřenou klasiku, která ovládla módní scénu již od dob Coco Chanel – ikonické malé černé.

Tentokrát to však zkuste v netradiční podobě – zajímavě řešené řasené rukávy v kombinaci s typickým tunikovým střihem z nich udělají opravdu originální kousek.

Malé černé tunikové společenské šaty
Malé černé tunikové společenské šaty
Malé černé tunikové společenské šaty

Na léto jsou jako stvořené

Samozřejmě, nosit se dají celoročně, ale právě v horkých dnech přijdou vhod letní tunikové šaty v uvolněném střihu z prodyšných materiálů, ve kterých se budete cítit volná. Tunikové šaty s krátkým rukávem a nepřehlédnutelným vzorem nebo jednobarevné romantické tunikové šaty s krajkou budou tuto sezónu hitem.