Svatební tenisky

Ani svatba nemusí být utrpením pro vaše nohy. Aktuálním trendem jsou svatební tenisky, ve kterých strávíte svůj den v pohodlí, a navíc budete vypadat stylově. A jak tenisky na svatbu vybrat a jak je sladit?

Svatební tenisky

Svatební šaty a tenisky? Klidně!

Máme je zafixované jako ležérní či sportovní obuv, ale skvělou službu odvedou i ve váš velký den. Ano, slyšíte správně, tenisky lze nosit i na svatbu. Svatební tenisky vypadají velice stylově, a navíc vás po celodenním pobíhání mezi hosty nebudou bolet nohy. Nejvíce se hodí na svatby méně formálního charakteru venku v přírodě, ve stodolách a roubenkách.

Náš tip

Nejlepší svatební boty pro váš velký den?

Nejvíc stylové jsou jednoznačně bílé svatební tenisky Converse, sáhnout ale můžete i po jemně růžových, červených, fialových či zelených. Při neformální svatbě se fantazii meze nekladou, a tak můžete bez obav projevit svou osobnost.

Chcete-li obutí se slavnostnějším nádechem, budou velice hezké svatební krajkové tenisky nebo tenisky se stříbrnými detaily, třpytkami, perličkami nebo kytičkami. Pokud takové tenisky neseženete, můžete si je klidně ozdobit sama. Velice dobře budou vypadat také svatební tenisky na platformě.

Nejlepší svatební boty pro váš velký den?
Nejlepší svatební boty pro váš velký den?
Nejlepší svatební boty pro váš velký den?

Jak nosit a s čím sladit tenisky na svatbu?

Rozhodla jste se pro tenisky, ale chcete dodržet slavnostní nádech? Vyměňte obyčejné tkaničky za krajkové či šifonové stuhy, které budou barevně ladit s kyticí, dekoracemi na vašem svatebním stole, ozdobami ve vlasech nebo s lakem na nehty. Pro stylové svatební fotografie se pak výborně hodí kožený křivák, který do této kombinace zapadá naprosto perfektně.