Teplákové šaty

Vyrazte do ulic v teplákových šatech, které jsou klasickým způsobem, jak si udržet úroveň a pohodlí po celý den. Ať už se rozhodnete pro barevné sportovní kousky od značek adidas a Nike, nebo dáte raději přednost elegantnějším verzím, chybu rozhodně neuděláte.

Teplákové šaty

Teplákové šaty s kapucí a kapsami jsou praktické i komfortní

Těžko si představit něco pohodlnějšího, než jsou teplákové šaty. Nemyslitelné se stalo skutečností a dnes můžete do města, do školy i na rande vyrazit v hřejivém objetí dámských teplákových šatů, třeba těch s kapsami, kapucí nebo klidně i s krátkým rukávem. V zimě vám budou dělat společnost dlouhé teplákové šaty Calvin Klein či Tommy Hilfiger, v létě zase ty letní od značky adidas nebo Nike.

Náš tip

Boho styl ovládl i teplákové šaty

Libovat si v pohodlí, a ještě vypadat vkusně a žensky? To už chce nějakou tu módní obratnost.

Monochromatický outfit v zemitých tónech přímo dýchá pohodou a neuděláte si s ním ostudu ani na procházce městem. Dlouhé teplákové šaty stačí ozvláštnit elegantními doplňky v čele s výrazným kloboukem s širokou krempou a koženými kozačkami. Dokonalost v duchu hygge je na světě!

Boho styl ovládl i teplákové šaty
Boho styl ovládl i teplákové šaty
Boho styl ovládl i teplákové šaty

Jde to i romanticky…

Že se teplákovina nehodí pouze na doma či sport vás rychle přesvědčí dámské teplákové šaty s volánky, spadlými rameny či nabíranými rukávy. Stačí z rovnice vyškrtnout kapuci a případné nápisy či loga. Celkový dojem ještě umocníte vhodným vrstvením s košilí a přidáním působivých lodiček na vysokém podpatku.