Dámské dlouhé zimní kabáty

S dlouhým zimním kabátem již chladné dny nebudou problém! Navíc v něm budete vypadat natolik dobře, že roztavíte srdce každého sněžného muže! Vyberte si z nejnovější kolekce značek Figl, Koton nebo Ugg.

Dámské dlouhé zimní kabáty

Dlouhý zimní kabát, který skutečně zahřeje

Také tak milujete, když trendy nahrávají komfortu? Pořiďte si letos dlouhý zimní kabát s prošíváním a uvidíte, že se budete po celou sezónu cítit jako v peřince. Nezapomeňte se zaměřit na detaily. Velice efektně působí například široký límec, objemná kapuce, zavinování nebo střih typu pončo. Toužíte-li po sportovní eleganci, omrkněte dlouhé zimní kabáty Adidas, jistě si vyberete ten svůj.

Náš tip

Na co je třeba dát pozor?

Při výběru se zaměřte na to, aby vám dlouhý zimní kabát skutečně padl. Je sice prima, že s ním zakryjete nějaké ty nedokonalosti, na druhou stranu není nic horšího, než když se postava ztrácí v mase beztvaré hmoty.

Opatrně by měly našlapovat zejména drobnější ženy, kterým maxi délka lichotí pouze v případě, že s ní umí dobře pracovat. Rozhodně vám nesmí být dlouhé rukávy, pas zdůrazněte co nejvýše a přidejte podpatky nebo alespoň kozačky na platformě.

Na co je třeba dát pozor?
Na co je třeba dát pozor?
Na co je třeba dát pozor?

Prostor pro módní kreativce

Nechybí vám odvaha? Pak tentokrát vynechte černý dlouhý zimní kabát a vsaďte na kanárkově žlutý, pastelově růžový nebo ten se zvířecím vzorem. Doplňků už netřeba, takto oděná na sebe strhnete pozornost, kamkoliv vkročíte. Prodloužená délka se navíc skvěle kombinuje. Zkuste nechat vykukovat kousek z černých pouzdrových šatů, budete vždy dokonale elegantní.