Dámské baggy kalhoty

Baggy kalhoty jsou na vzestupu už nějakou dobu, ale teprve tehdy, když se začaly objevovat v ulicích New Yorku, Londýna, Milána nebo Paříže, se z nich stal opravdový hit. Na Modio najdete dlouhé i zkracené, černé i barevné.

Dámské baggy kalhoty

Dámské teplákové baggy jsou synonymem pohodlí

Volnost a pohodlí – to jsou jen jedny z mnoha benefitů, které vám dokážou přinést baggy kalhoty. Na začátku všeho byly dámské teplákové baggy, které proslavila především zumba. Od té doby však uplynulo mnoho času a baggy se probojovaly také do světa elegantní módy, proto je dnes s klidným srdcem můžete vynést klidně i do kanceláře.

Náš tip

Ideální volba pro milovnice streetwear stylu

Baggy kalhoty se vyznačují především sníženým sedem, díky kterému dopřejí své nositelce maximální komfort. Za jejich popularizací stojí zejména fanoušci rapu a hip-hopu.

Nosit je můžete jak na volný čas, tak na trénink. Skvěle k nim bude vypadat prošívaná vesta nebo bunda v street stylu. Chcete-li svůj sportovní look opravdu vyšperkovat, pořiďte si hipsterskou teplákovou soupravou pěkně tón v tónu.

Tu si navíc můžete půjčovat třeba i s partnerem – baggy jsou totiž 100% unisex.

Ideální volba pro milovnice streetwear stylu
Ideální volba pro milovnice streetwear stylu
Ideální volba pro milovnice streetwear stylu

Baggy kalhoty mají mnoho tváří

Dámské baggy tepláky patří bezpochyby k nejoblíbenější verzi těchto kalhot. Pokud si však ráda s módou hrajete, rozhodně stojí za vyzkoušení i baggy jeans, volné „hippie baggy“ nebo třeba plátěné baggy s puky a vázačkou v pase. Ty zalichotí i ženám s plnějšími křivkami! Zvýšený pas navíc krásně zdůrazní ženskou siluetu.