Overaly na svatbu

Šaty nejsou váš šálek kávy nebo jen hledáte neotřelý outfit? Zkuste pro změnu společenský overal na svatbu a zaručujeme, že budete sklízet jeden kompliment za druhým!

Overaly na svatbu

Originální společenský outfit? Vezměte si overal!

Přišla vám pozvánka na svatbu s doporučením na společenský dress code, ale vy se na šaty necítíte? Nebo toužíte po něčem originálním? Pořiďte si společenský overal na svatbu, který využijete i pro jiné slavnostní a formální příležitosti. Vybrat si lze z různých střihů a barev, myslete však na to, že vybíráte-li outfit na svatbu jako host, je zapovězena bílá barva, která je vyhrazena pouze pro nevěstu.

Náš tip

Overal na svatbu: s čím ho kombinovat?

V létě je jasnou volbou overal bez rukávů. Vsadíte-li na kousky bez ramínek, nezapomeňte na odpovídající podprsenku, abyste nepokazila svůj celkový elegantní dojem.

Co se délky týče, pro společenské příležitosti vypadé lépe overal s dlouhými nohavicemi. Pokud je však dress code volnější, můžete si vzít i kraťasový overal.

Overaly dle typu postavy

Zdálo by se, že společenský overal na svatbu je jen pro dokonalé postavy, není to však pravda – vždy záleží na střihu. Máte-li rovnou chlapeckou postavu, zvolte overal s páskem, který vytvaruje vaše křivky. Řadíte-li se k plnoštíhlým ženám, vyberte si elegantní overal na svatbu z jemnějších splývavých materiálů se širokými nohavicemi, jenž vyrovná proporce a v kombinaci s podpatky vypadá neodolatelně.