Factcool recenze, hodnocení, zkušenosti

Přidat recenzi
silviasterbakova (03.03.2021)
Nedoporučuje
Naprosto nic, naprostá katastrofa, vše špatně.
Zboží vietnamské kvality, i vzhledu, velikos M je menší než velikost S, byla jsem v naprostém šoku, sami si píšou dobré a vynikající recenze, s takovým e-shopem jsem se ještě nikdy nesetkala, velmi špatná komunikace, i přesto, že jsem zboží v katastrofální kvalitě okamžitě na vlastní náklady vrátila, dostatečně jsem e-shop informovala, do dneška nemám své peníze na účtu, chodí mi vždy jen nesmyslné emaily, lidi nekupujte tady nic, ja husa hloupá jsem si zrovna u tohoto e-shopu nečetla recenze a když u mně nastal problém, byla jsem v šoku. Za mne tedy absolutně nedoporučuji tento e-shop!!! Kdybych to věděla, zašla bych si k vietnamcům tady přes ulici a měla bych to bez problému!!!
Lucc L. (01.12.2020)
Nedoporučuje
Nic
Absolutně ne! Na zboží čekám 17 dni, kdy mi pak 17ty den napíšou, ze zboží není 😂
anonym (21.10.2020)
Nedoporučuje
j-andrejsova (14.10.2020)
Nedoporučuje
špatná komunikace
dlouhá doba dodání
po dvou týdnech napsali, že jednu ze dvou objednaných položek nemají a poslali jen jednu. Ani se nezeptali, zda nechci zboží něčím nahradit, případně celou objednávku zrušit (to, co chybělo, pro mě bylo důležitější).
Na můj email, kde jsem si stěžovala pouze odpověděli, že požadavek na vrácení peněz za chybějící kus již byl zadán. Žádná omluva, nic.
Na zboží ještě čekám, ale pravděpodobně vrátím zpět již z principu
j-andrejsova (14.10.2020)
Nedoporučuje
špatná komunikace
dlouhá doba dodání
po dvou týdnech napsali, že jednu ze dvou objednaných věcí nemají, ani se nezeptali, jestli nechci celou objednávku zrušit, případně nahradit chybějící kus něčím jiným a odeslali půlku objednávky

Factcool novinky a výprodeje