Lněné šaty

Lněné šaty s působivým výstřihem do V jsou okouzlující volbou na nejrůznější události. Oblečte si lněné šaty s krásným límečkem a sakem a jste připravena na luxusní večeři. Přidejte sandály a sluneční klobouk a hurá na pláž.

Lněné šaty

Lněné šaty: to pravé, co v létě potřebujete

Bezesporu největší předností lnu je jeho prodyšnost, přizpůsobivost a snadná údržba. To z něj dělá horkého kandidáta na nejlepší letní materiál. V dlouhých lněných šatech vám bude pohodlně celý den a v zavinovacích lněných šatech můžete bez obav vyrazit klidně i do kanceláře. Sluší jim jemné pastelové tóny i ty přírodní, ale opravdovým skvostem jsou bílé lněné šaty.

Náš tip

Rozverné lněné léto

Nejkrásnější lněné letní šaty? Jednoznačně ty s volánky a v pastelových odstínech.

Nabírané šaty ze lnu jako by symbolizovaly vše, co k teplým dnům patří. Pestrost, smích a všeobecné veselí. Pořiďte si k nim výrazné brýle a květinový bomber, letní nálada zůstane nedotčená. Pak už jen stačí nazout jednoduché slip on tenisky a šťavnatý outfit je na světě.

Rozverné lněné léto
Rozverné lněné léto
Rozverné lněné léto

Aby vám len vždy slušel…

Len se vám snadno přizpůsobí, ale stejně tak snadno se může nevhodně vytahat. Dejte si proto záležet při výběru vhodné velikosti. Len by nikdy neměl být zcela přiléhavý. Nejlépe mu sluší přirozeně splývavé střihy, u kterých vynikne jeho textura. Trefou do černého budou košilové lněné šaty nebo ty zavinovací, navíc se budou skvěle oblékat.