Volné šaty na ramínka

Volné šaty na ramínka jsou maximálně pohodlné a stylové. Není tedy divu, že budou skvěle fungovat po celý rok. Klíčem ke všem těmto šatům je však dokonalé párování – nezapomeňte proto na podpatky, náhrdelník a kabelku.

Volné šaty na ramínka

Volné letní šaty jsou nejpohodlnější!

Ani v horkých dnech nemusíte dělat kompromisy mezi stylem a pohodlím. Volné šaty na léto na ramínka se sukní do A v populárním stylu babydoll ze vzdušných materiálů se budou skvěle vyjímat na dovolenkových fotkách a pro krásu v nich trpět rozhodně nebudete. Ve volných šatech se méně potíte, jelikož umožňují lepší cirkulaci vzduchu než obtažené kousky.

Náš tip

Jak nosit bílé volné šaty na ramínka, aby nerozšiřovaly?

Bojíte se, že se ve volných bílých šatech ztratíte a budete působit zbytečně objemně?

Abyste zvýraznila siluetu, můžete je opásat páskem nebo si k nim vzít krátkou džínovou bundu či letní košili provázanou v pase. Další možností je hledat modely se splývavou sukní, která není příliš rozšířena do A a dlouhé náhrdelníky.

In jsou romantické s volány, vzorované i jednobarevné

Najděte si střih, který nejvíce lichotí vaší postavě. Nižším dámám sluší kratší střihy, výše si mohou dovolit i dlouhé modely. Volné šaty něco zamaskují, ale není na škodu ukázat v nich i kousek kůže, abyste působili harmonicky a žensky. Zkuste hlubší výstřih na zádech. Vyberte si z nejnovější kolekce značek Only nebo YAS ty své.