Noční košile pro babičku

Noční košile je perfektní dárek pro každou milující babičku, která si zaslouží pohodlí, styl a kvalitu. Na Modiu najdete různé styly, materiály a vzory – od klasických bavlněných a flanelových košilí až po modernější designy s jemnými detaily.

Noční košile pro babičku

Noční košile pro seniory: komfort a stylové možnosti

Všichni si zasloužíme pohodlné oblečení, a to platí dvojnásob pro naše milované babičky. Na Modiu najdete noční košile pro seniory v různých délkách, materiálech i designech, které jsou nejen hezké na pohled, ale i super praktické. Některé modely mají speciální kapsy na drobnosti, suché zipy místo knoflíků nebo třeba širší ramena pro snadné oblékání.

Náš tip

Ideální vánoční dárek

Noční košile s límečkem, knoflíky a bílými hvězdičkami je ideální kousek pro večerní relaxaci. Vaše babička ji může nosit jen tak, nebo ji kombinovat s pohodlnými legínami a teplými ponožkami.

Tráví-li ráda večery čtením nebo sledováním filmů, přidejte ještě vlněný šátek, pletený kardigan a pohodlné bačkory.

Ideální vánoční dárek
Ideální vánoční dárek
Ideální vánoční dárek

Bavlněné a flanelové noční košile: pohodlí a kvalita za všech okolností

Bavlna je přírodní materiál, který je prodyšný, maximálně pohodlný a praktický. Rovněž je známý svou odolností a schopností neztrácet tvar, takže zůstane krásný i po mnoha praních. Flanel je ideální volbou pro chladnější období, protože je mimořádně teplý a měkký, díky tomu nehrozí žádné podráždění​ či zarudnutí pokožky.