Dámské nepromokavé kabáty

Oblečení do pořádného nečasu může být funkční i stylové zároveň. Ženy se chtějí přece líbit v každé situaci, takže i když venku lije jako z konve, v moderním nepromokavém kabátu se nemáte čeho obávat.

Dámské nepromokavé kabáty

Jak vypadá ideální podzimní nepromokavý kabát?

Co se týče designu, odpověď nebude jednoduchá. Někdo hledá spíše eleganci a neutrální barvy, jinému zase vyhovuje pestrý vzor. Nicméně, u funkčních vlastností se shodneme všichni: povrchová úprava by měla být voděodolná, ale kabát by měl být prodyšný. Praktické je, pokud má kapuci, kapsy a podlepené švy.

Náš tip

Barevné proužky jsou hitem sezóny

Nepromokavý kabát s kapucí a klasickým vzorem – oblíbenými pruhy – je opět svěžím trendem.

Barevné pásky na světlém podkladu vám zvednou náladu i v pochmurných dnech. Pěkný střih navíc zvýrazní ženskou postavu. Další výhodou je, že v takovém kabátu budete působit mladší. Potřebujete více argumentů?

Barevné proužky jsou hitem sezóny
Barevné proužky jsou hitem sezóny
Barevné proužky jsou hitem sezóny

Výbava do nečasu i v zimě

Když se pořádně ochladí, přijde vhod zimní nepromokavý kabát s hřejivým zateplením, abyste i v mokrém sněhu dokázala čelit nepřízni počasí s nepoškozeným účesem a nepromočeným oblečením. K dámským sněhulím je nepromokavý kabát nezbytností, pokud to venku vypadá, jako by se čerti ženili.