Dámské vyhřívané bundy

Ať už se vypravíte na procházku do přírody, nebo se chystáte věnovat oblíbeným zimním aktivitám, už se víc nemusíte klepat zimou. Díky technickým vychytávkám a vyhřívání můžete být v teple!

Dámské vyhřívané bundy

Elektricky vyhřívaná bunda vás mrznout nenechá

Vyhřívaná bunda Xiaomi nebo Roxy jistě splní vaše očekávání. Díky chytrému systému zůstanete v suchu a teple celý den a získáte perfektní kousek do šatníku, který se v tuhých mrazech opravdu osvědčí. Nemusíte se ničeho obávat, bezpečnost je otestována a elektrický obvod je chráněn před přehřátím či zkratem. Bundu lze tedy nosit i v dešti.

Náš tip

Inteligentní zimní bunda s vyhříváním

Elektrické vyhřívání přijde vhod, když uhodí mrazy. Díky vyhřívání potřebných oblastí zimní bundy si zajistíte teplo, jaké vám klasické zimní bundy neposkytnou.

Ať už se chystáte na svah a potřebujete k lyžařským kalhotám a sněhulím spolehlivou vrchní vrstvu, nebo si jen chcete vychutnat procházku zasněženou krajinou, tato bunda vás nezradí.

Bunda nabitá technologiemi se stará o maximální komfort

Dámská vyhřívaná bunda s panelem kompatibilním s jakoukoli powerbankou, regulací vypnutí a zapnutí zádového panelu potěší všechny „zmrzliny“, které chtějí za každých okolností vypadat dobře. Zvýšený límec přispívá k tomu, aby vám nebyla zima a stylové lemování umělou kožešinou podpoří váš elegantní look.