Dámské zimní kabáty

Už víte, jaký kabát vás bude zahřívat během mrazivých zimních dnů? Vyberte si takový, který bude lichotit vaší postavě a spolehlivě zahřeje. Máme pro vás klasické střihy, které prověřil zub času i horké trendy.

Dámské zimní kabáty

Praktický, stylový a funkční: dokonalá kombinace

Ani v zimě nedělejte při vytváření outfitů kompromisy. Zimní kabát s kapucí se postará o to, že vám i v mrazech bude teploučko, ochrání i před větrem a v kombinaci s kozačkami v něm budete vypadat fantasticky. Z pestré nabídky stylů a materiálů si snadno vyberete krásný kabát podle svých představ.

Náš tip

Jak najít ideální zimní kabát?

Zimní kabát by vám měl dobře sedět i na vrstvách oblečení, které pod ním plánujete nosit. Střihem se snažte zvýraznit přednosti postavy a zkorigovat nedostatky.

Podstatné je i to, abyste jej uměla zkombinovat se zbytkem šatníku. Neutrálními barvami jako béžová, tmavě modrá, bordó či černá nikdy nemáte co pokazit.

Elegantní zimní kabát pro speciální příležitosti

Jsou situace, které si žádají nadčasovou klasiku a každodenní prošívaný kabát je lepší nechat doma. Pro slavnostnější události vytáhněte ze skříně elegantní kabát, který vynikne například na společenských šatech. Zimní kabát s kožešinou bude tou správnou tečkou vašeho sofistikovaného outfitu do mrazivého období.