Dámské přechodné kabáty

Proměnlivé jarní a podzimní období si žádá nejen stylovou, ale také praktickou výbavu. Pokud v šatníku ještě nemáte ten pravý přechodný kabát, je na čase si najít takový, který s přehledem zvládne vrtochy počasí.

Dámské přechodné kabáty

Jak vypadá ideální přechodný kabát?

Každá žena má jiné nároky, ale přechodný podzimní kabát by neměl zaskočit ani nečekaný déšť, proto mají mnohé modely pogumovaný povrch. Syté barvy nebo nadčasové odstíny jako bordó nebo vojenská zelená jsou stále populárnější, klasikou je i černý přechodný kabát v elegantním provedení, který můžete vytáhnout kamkoli.

Náš tip

Jak kombinovat béžový přechodný kabát?

Béžová je druhá černá. Pokud to s ní umíte, bez námahy vykouzlíte působivé outfity.

Fantasticky ladí k ostatním neutrálním barvám, zejména k různým odstínům šedé, se kterou vytváří harmonický, minimalistický celek s nádechem elegance. Na běžné dny chybu neuděláte ani s oblíbenými modrými džínami, které s béžovým kabátem vyniknou.

Jak kombinovat béžový přechodný kabát?
Jak kombinovat béžový přechodný kabát?
Jak kombinovat béžový přechodný kabát?

Trenčkot: ikonický přechodný jarní kabát

Pokud byste měla mít v šatníku jen jeden přechodný kabát, ať je to trenčkot. Je to opravdu univerzální kousek, který vynikne ke kalhotám s vysokým pasem a blůzce, k romantickým květinovým šatům nebo k džínám a tričku. Navíc sluší ženám v každém věku. Naleznete ho v sortimentu snad každé módní značky od Burberry po Only.