Dámské softshellové kabáty

Softshellový kabát je dokonalý spojenec proti nepředvídatelnému počasí. Ideální pro město i přírodu. Vyberte si zaručenou kvalitu od značek Loap nebo Alpine Pro. Objednejte si ho ještě dnes.

Dámské softshellové kabáty

Aprílové počasí si žádá softshellový kabát

Zapomeňte na nevzhledný přechodný kabát! Pořiďte si letos všestranný softshellový kabát, který vás při vhodném výběru může provázet až do jara. Poohlédněte se po kousku s odepínací hřejivou vsadkou, ten lze vynést dokonce i v mrazech. Nejenže je slušivý, ale poradí si se všemi zkouškami, které si na něj počasí přichystá. Ideální na dovolenou po rozmarných Čechách.

Náš tip

Hodí se ke všemu a větrá

Elegantní softshellový kabát bez nápisů a v jemné pudrové barvě využijete nejen na hektický den ve městě, ale také na výlety do přírody.

Výborně se hodí k džínám i sportovním kalhotám. Stále jde však o sportovní kousek, nenuťte ho proto do kombinace se sukněmi a šaty, bude se bránit zuby nehty.

Softshellový kabát s kapucí: ideální kousek do města i přírody

Vyrážíte na rodinnou dovolenou? Pak rozhodně potřebujete dámský softshellový kabát s kapucí. Pokud jej pečlivě naimpregnujete, nezradí vás ani v prudkém lijáku. Krásné a především kvalitní zimní i jarní softshellové kabáty seženete u značek Loap či Alpine Pro. Pro dlouhodobou funkčnost i pěkný vzhled nezanedbávejte šetrné čištění kvalitními přípravky a pravidelnou obnovu ochrany před vlhkostí.