Dámské letní klobouky

Zvýrazněte svou osobnost a užijte si slunečné dny s pohodlným a vkusným letním kloboukem, který vám dodá sebevědomí a zároveň ochrání vaši pokožku před škodlivými UV paprsky.

Dámské letní klobouky

Dámské letní klobouky: všechny styly na jednom místě

Na Modiu najdete široký výběr různých druhů klobouků, jako jsou slaměné klobouky s širokým okrajem pro plážové výlety, westernové klobouky pro drsnější vzhled, elegantní fedora klobouky pro večerní letní setkání nebo bucket hat či baker boy klobouky pro geniální retro vzhled. Nechte se inspirovat nejnovějšími kolekcemi značek Vans nebo Art of Polo a najděte si ten pravý klobouk, který vás bude provázet po celé léto!

Náš tip

Dokonalá letní pohoda se slaměným kloboukem

Co říkáte na kombinaci lehkého a stylového slaměného klobouku s černým tílkem s madeirou? Toto spojení je dokonalým módním hitem pro slunečné letní dny plné radosti a svobody!

Slaměný klobouk s širokým okrajem nejenže dodá vašemu vzhledu nadčasový šarm, ale také ochrání váš obličej a krk před ostrými slunečními paprsky.

Dokonalá letní pohoda se slaměným kloboukem
Dokonalá letní pohoda se slaměným kloboukem
Dokonalá letní pohoda se slaměným kloboukem

Proč nosit klobouk?

Letní klobouky mají kromě módního vzhledu i praktickou funkci. Nosíte-li klobouk, chráníte svou pokožku, obličej a vlasy před škodlivými UV paprsky, které mohou způsobit poškození pleti a zvýšit riziko onemocnění rakovinou kůže. Zejména pro výlety na pláž, dovolené u moře nebo pro návštěvu festivalu jsou klobouky nezbytným doplňkem, který zajistí dokonalé pohodlí a ochranu před sluncem.