Kufry na kolečkách

Rozjeďte se do světa s lehkostí a stylem. Pořiďte si kufr na kolečkách, který si vás získá svou kvalitou, designem a praktičností. Vyrazte za dobrodružstvím již dnes!

Kufry na kolečkách

Vybíráme cestovní kufr na kolečkách…

Chystáte se do světa? Nejprve zhodnoťte, co se vám s sebou bude hodit, a co by vám mohlo být na obtíž. Kufr vybírejte nejen podle vzhledu, ale také dle kvality, váhy a rozměru. Konečné rozhodnutí by mělo být vhodným kompromisem mezi vašimi fyzickými schopnostmi a délkou cest. Podle toho sáhněte po malém, středním či velkém kufru na kolečkách. Kolečkový pojezd za vás půl námahy naštěstí odvede.

Náš tip

Jak vybrat kufr na kolečkách?

Skořepinové kufry jsou bytelné a prakticky nepromokavé, jsou však poměrně těžké a benefitem není ani fakt, že veškeré vaše věci máte v jednom sdíleném prostoru.

Textilní kufry jsou naopak velmi lehké. Nevýhodou zůstává, že se mohou snadno poškodit či polít, čímž se obvykle znehodnotí i obsah uvnitř. Při výběru vezměte v úvahu nejen destinaci, kam budete cestovat, ale také dopravní prostředek, který vás tam dopraví.

Kvalitní kufr pořídíte i za hubičku

Nechcete dát za nový kufr majlant? Cena hraje při rozhodování nedílnou roli a možná rychle zjistíte, že na miskách vah skořepinovýchtextilních kufrů se ryska silně otočí ve prospěch látkových kufrů na kolečkách. Za málo peněz hodně muziky, jen si dejte pozor na kvalitu zpracování. Mnozí výrobci nabízí rozšíření zipového prostoru, přehledné uspořádání, kvalitní zabezpečení na kód i zvýšenou odolnost.