Psaníčka na svatbu

Událost jako svatba si zaslouží náležitý dress code od oblečení až po doplňky. Jedním z těch nejdůležitějších je kabelka na svatbu. Vyberete si efektní stříbrné, dívčí růžové nebo neutrální černé psaníčko na svatbu?

Psaníčka na svatbu

Jak vybrat psaníčko na svatbu?

Jste-li nevěsta, je výběr poměrně jednoduchý – vaší volbou bude bílé psaníčko na svatbu, případně stříbrné či růžové svatební psaníčko. Jdete-li na svatbu jako host, vaše možnosti jsou výrazně širší, vždy je však nutné přihlédnout k místu a typu svatby. Pro venkovní casual svatbu volte psaníčko decentnější, pro večerní velkolepé oslavy si pak můžete dovolit třpytky a třásně.

Náš tip

Elegantní kabelka na svatbu se nikdy neztratí

Každá žena by měla mít ve svém šatníku alespoň jednu elegantní kabelku, která se hodí do společnosti. Pokud tedy sháníte psaníčko na svatbu a ještě žádnou takovou kabelku nemáte, poohlédněte se po nějakém univerzálním kousku, který lze nosit na různé příležitosti.

Ideální jsou neutrální barvy, tzn. krémové, šedé nebo černé psaníčko, které je naprostou klasikou a nemůže zklamat snad nikdy. Lehké zdobení není na závadu, vyhněte se však příliš nápadným kouskům s výraznými sponami, ozdobami či třásněmi, které se ne vždy snadno kombinují.

Elegantní kabelka na svatbu se nikdy neztratí
Elegantní kabelka na svatbu se nikdy neztratí
Elegantní kabelka na svatbu se nikdy neztratí

Jak mít volné ruce a splnit dress code?

Psaníčko do ruky vypadá krásně, má však jednu bolístku – nemáte volné ruce, což není zcela praktické. Jaké psaníčko na svatbu, respektive elegantní psaníčko na společenské příležitosti, vám tento problém vyřeší? Jednou variantou je wristlet, tzn. psaníčko s poutkem na zápěstí, druhou pak psaníčko s jemným decentním řetízkem přes rameno, který se dá v případě potřeby odepnout.