Klobouky typu bucket

Od rybaření až na první místo v žebříčku streetstyle módních doplňků. To je „Bucket Hat“ příběh. Objevte ty nejhezčí kousky od značek Gucci, Nike, Adidas, Vans nebo Prada ještě dnes.

Klobouky typu bucket

Kultovní bucket hat zažívá návrat na módní scénu!

Poprvé se objevil jako klobouk pro rybáře, aby je chránil před ostrým sluncem, postupně však pronikl i do streetwearu, hip-hopu a nyní se jeho popularita dá krájet! Klobouk bucket je nedílnou součástí outfitů celebrit, značky jako Nike, Vans, Gucci či Dior nabízí v nejnovějších kolekcích opravdu stylové kousky, které osvěží každý váš outfit.

Náš tip

Streetstyle v neonovém provedení

Bucket hat je skvělým unisex doplňkem pro letní dny. Abyste vynikli, nebojte se zvolit zářivou neonovou barvu a doplnit ho typickými streetstylovými prvky, jako jsou takzvané „baggy jeans“ nebo široké džíny a veselý crop top.

K tomu už jen jednoduché bílé tenisky s vyšší podrážkou a trendový outfit na vás křičí ze šatníku.

Streetstyle v neonovém provedení
Streetstyle v neonovém provedení
Streetstyle v neonovém provedení

Jak nosit klobouk typu bucket?

Bucket hat může být velmi originálním prvkem vašeho outfitu, což dokazuje i Rihanna, která jej zpopularizovala. Zkombinujte ho s oversize sakem a džínami a nezapomeňte ani na sluneční brýle, nebo vyzkoušejte trenčkot či tričko s potiskem a pohodlné kalhoty pro ležérní každodenní look. Fantazii se meze nekladou!