Dámská tílka s potiskem

Tílka s potiskem jsou nesporným doplňkem každého šatníku a jsou ideální pro vrstvení. Na Modio najdete své oblíbené styly, takže budete připravena na každý den i noc!

Dámská tílka s potiskem

Tílko s potiskem oživí každý outfit

Nevíte, co na sebe a už vás omrzela klasická tílka a trička? Tílka s potiskem přinesou svěží vítr do vašich skříní, takže mít pár v zásobě není vůbec špatný nápad. Výběr je pestrý – od decentních nápisů, drobných vzorů až po vtipné a dovolenkové motivy. Nyní můžete svým outfitem světu vyslat jasný vzkaz, jakou máte náladu a co máte rádi.

Náš tip

Pohrajte si se stylizací outfitu

Udělejte z klasického tílka s potiskem crop top! Stačí ho v pase zauzlit a obléct si k němu oblíbené džínové kraťasy s vysokým pasem.

Rázem získáte efektní a originální volnočasový outfit na letní festivaly nebo pikniky. Objevte tílka s potiskem z nejnovější kolekce a vyberte si to své.

Pohrajte si se stylizací outfitu
Pohrajte si se stylizací outfitu
Pohrajte si se stylizací outfitu

Tílka s potiskem nejsou jen pro náctileté

Ukažte, že zvládáte vysokou školu kombinování levou zadní a nebojte se odvážných a hlavně neotřelých spojení. Tílko s potiskem můžete hrdě nosit na běžné dny, do města i do práce, pokud vám to dresscode dovolí. Zkombinujte ho se skinny džínami, lodičkami a jednobarevným sakem nebo oversize košilí. Výsledek bude úžasný!