Peplum topy

Chcete znát tajemství dokonale ženských křivek Beyoncé, Kim Kardashian nebo Victorie Beckham? Prozradíme vám ho – všechny sází na peplum topy, které dokážou vytvořit dokonalou postavu ve tvaru přesýpacích hodin.

Peplum topy

Peplum top: tajná zbraň ženské smyslnosti

Peplum je nařasený volán, který je připevněný v pase topu, halenky, saka, sukně nebo šatů. Poprvé se objevil kolem roku 1940, v éře, která vyzdvihovala oblé ženské křivky – a teď se vrací, aby našim outfitům dodal šarmantní ženskost. Peplum top totiž sluší každé ženě, což dokazují také celebrity jako Kim Kardashian, Beyoncé nebo Victoria Beckham, které na něj nedají dopustit.

Náš tip

Jak efektně kombinovat peplum top?

Elegantní peplum top s výrazně odstávajícím volánem se hodí k úzkým džínám či kalhotám nebo pouzdrové sukni s vysokým pasem.

Pro větší efekt a zvýraznění křivek můžete peplum top doplnit tenčím zlatým nebo stříbrným páskem. Ležérnější peplum top se splývavým volánem lze kombinovat s volnějšími kalhotami nebo jinými volnočasovými kousky, jako jsou třeba džínové kraťasy a bílé tenisky.

Jak efektně kombinovat peplum top?
Jak efektně kombinovat peplum top?
Jak efektně kombinovat peplum top?

Jakým postavám sluší peplum top?

Peplum top se výborně hodí na postavu typu přesýpacích hodin, smutnit ale nemusí ani ostatní ženy. Máte-li rovnou chlapeckou postavu, zvolte vypasovaný peplum top s výraznějším volánem a křivky budete mít také. Jsou vaše boky širší? Peplum top s delším splývavým volánem je skvěle zakryje. Pokud máte obavy, že vám peplum přidá na objemu, vyberte top s kratším volánem našitým výše v pase.