Dámská barevná tílka

Zásobte si svůj šatník tílky v různých barvách a stylech! Díky tomu si sestavíte outfity pro každou příležitost. Od outfitů do práce až po oblečení na párty. A co je na tom nejlepší? Všechny kousky jsou cenově dostupné!


 

Dámská barevná tílka

Barevná tílka jsou skvělá pro vrstvení

Tílko je vděčným kouskem v šatníku. Můžete ho nosit zvlášť, ale vybízí i popustit uzdu fantazii a obléct si ho na halenku či pod džínovou bundu. Barevná tílka se snadno kombinují a hodí se téměř ke všemu. Neutrálními a zemitými barvami nemáte co pokazit, ale není třeba se bát ani výrazných odstínů. Výběr barvy o vás hodně prozradí!

Náš tip

Dotvořte barevné tílko správnými doplňky

Pokud barevný top zkombinujete s vhodnými doplňky a šperky, například zajímavými náušnicemi či šátkem ve vlasech, budete vypadat fantasticky.

Pamatujte však, že méně je někdy více, takže zbytek outfitu klidně dotvořte jednobarevnými kalhotami. Získáte tak dostatečně elegantní kombinaci na rande, do práce nebo večer do města.

Dotvořte barevné tílko správnými doplňky
Dotvořte barevné tílko správnými doplňky
Dotvořte barevné tílko správnými doplňky

Jak se rozhodnout pro nejlepší barvu pro vás?

Z tolika barevných možností se vám může zatočit hlava… Ideální barevné tílko pro vás by mělo ladit s odstínem pleti, vlasů a očí. Chcete přece vyniknout a zazářit, ne působit mdle. Kromě skutečnosti, jaký jste barevný typ, vám výběr mohou usnadnit aktuální trendy – pastelové odstíny či barvy roku, ale také to, jaké barvy se již nacházejí ve vašem šatníku.