Dámská trička s kočkou

Vaše vášeň pro kočky nemusí být poznat pouze podle chlupů na oblečení. Pořiďte si vtipné či designové tričko s kočkou a ukažte světu, na čem vám opravdu záleží.

Dámská trička s kočkou

Tričko s kočkou: nejlepší přítel člověka

Žádnému milovníku kočičího předení nesmí ve skříni chybět tričko s kočkou. Pravda, roztomile vrnět nebude, zato budete šik a každý hned pozná, co je vám nejdražší. Z naší nabídky si můžete vybrat jak vtipná trička s kočkou, která prokážou váš smysl pro humor, tak trička s jednoduchým grafickým potiskem či originální trička pro svědky a nevěstu na rozlučkovou párty.

Náš tip

Žhavý trend? Oversize tričko s kočkou!

Kočky nebudou out nikdy. A oversize tričko? To je aktuálním módním hitem číslo jedna, takže jejich spojení je více než stylové.

Skvěle vypadá například volnější bílé tričko, roztrhané džíny a bílé tenisky. Ideální outfit na procházku, víno s kamarádkou či do města. Tričko můžete buď zastrčit do pasu kalhot, nebo nechat volně.

Žhavý trend? Oversize tričko s kočkou!
Žhavý trend? Oversize tričko s kočkou!
Žhavý trend? Oversize tričko s kočkou!

Tričkem s kočkou to končit nemusí

Nemůžete se kočičích motivů nabažit? Chápeme, kočiček není nikdy dost. Proto si u nás můžete vybrat nejen tričko s kočkou, ale i spoustu dalších věcí, které ho skvěle doplní. Je libo peněženka, taška, mikina nebo zrcátko s kočkou? Máte je mít! Stačí si jen vybrat a pak už můžete své oblíbené chlupáče nosit vždy u sebe.