Dámská tílka na běhání

Správně vybrané tílko na běhání, které vás udrží v suchu a pohodlí, může mít zásadní vliv na váš běh, ať už běžíte svých prvních 5 kilometrů nebo maraton. Investujte své peníze do oblečení, které je prodyšné a zvládne dobře odvádět pot!


 

Dámská tílka na běhání

Obujte si tenisky a dostaňte se do formy!

Běhání je vášeň. Pokud mu podlehnete, kromě zdravého těla získáte i záviděníhodnou postavu a bude se vám lépe spát. Bez vhodné výbavy to ovšem nebude ono, takže si vyberte pěkné běžecké tílko a další výbavu. Značky jako Nike, Kilpi, Under Armour či Adidas vás svou nabídkou funkčních a stylových běžeckých triček rozhodně nezklamou.

Náš tip

Jaké vlastnosti má ideální tílko na běhání?

Sportovní tílko, ve kterém se chystáte běhat, by mělo být vyrobeno z prodyšného materiálu, dobře odvádět pot a nijak vás neomezovat v pohybu.

Rychleschnoucí tílka s antibakteriální úpravou zabraňují vzniku nepříjemného zápachu. Pokud běháte venku, sáhněte po výraznějších barvách nebo reflexních prvcích – bezpečnost na prvním místě.

Jaké vlastnosti má ideální tílko na běhání?
Jaké vlastnosti má ideální tílko na běhání?
Jaké vlastnosti má ideální tílko na běhání?

Nejen funkčnost, ale také design je důležitý

Na výběr máte klasická tílka z lehkých materiálů, nejčastěji polyesteru v kombinaci s elastanem, aby se dokonale přizpůsobila postavě. Praktickou volbou bude sportovní tílko s podprsenkou, která je všitá. Získáte produkt 2v1 a nemusíte řešit, jakou podprsenku si obléct. Díky množství barevných provedení tílko snadno sladíte k šortkám na běhání.