Zlaté šaty

Zlaté šaty jsou skvělou volbou pro svatební párty nebo vánoční a formální večírky. Je jen na vás, zda si vyberete třpytivé či matné. Na Modio.cz najdete luxusní kousky od známých i méně známých značek.

Zlaté šaty

Zlaté šaty se hodí na svatbu, ples i párty

Líbí se vám třpytivé metalické barvy s intenzivními odlesky? Pak jsou pro vás jako stvořené zlaté šaty, které přímo volají po nějaké slavnostní události, kde mohou využít svého potenciálu naplno. Radost, smích a všeobecné veselí z nich přímo čiší na všechny strany. Stanou se vám tak dokonalým doprovodem na svatbu, ples či jakoukoliv jinou společenskou událost.

Náš tip

Objevte kouzlo saténu. Buďte za dámu

Každý bujarý večírek či párty rozzáří zlaté saténové šaty s vodou a špagetovými ramínky, které jsou elegantní a zároveň dostatečně svůdné, abyste se v nich cítila naprosto neodolatelně.

Při výběru doplňků se držte raději při zemi a sáhněte nejlépe po těch decentních černých, udržíte si statut hvězdy večera nadobro!

Objevte kouzlo saténu. Buďte za dámu
Objevte kouzlo saténu. Buďte za dámu
Objevte kouzlo saténu. Buďte za dámu

Zlaté společenské šaty v mnoha variantách

Ráda byste ve společnosti zazářila, ale na dlouhé zlaté šaty s flitry se necítíte? Skvělou volbou pro vás budou třeba vrstvené šaty se zlatou spodnicí nebo šaty v tlumených tónech se zlatými detaily. Věřte, že si díky nim zlatou barvu natolik zamilujete, že si hned pro další příležitost pořídíte celozlaté luxusní šaty.