Třpytivé šaty

Třpytivé šaty jsou skvělou volbou pro různé příležitosti, jako jsou večírky, plesy nebo svatby, protože dodávají oděvu okouzlující a nápaditý vzhled. Vyberte si v kolekcích známých značek Nasty GalMissguided nebo Dorothy Perkins ty své.

Třpytivé šaty

Třpytivé párty šaty rozzáří každý večer

Jsou slavnostní, jsou společenské, jsou veselé. Touží po společnosti dobrého pití, jídla, lidí i skvělých zážitků. Jsou to třpytivé šaty. Odráží atmosféru protančené noci i slunečného dne, proto jsou skvělým doprovodem na svatby, večírky, plesy i všechny oslavy. Jen opatrně s mini délkou a vyzývavým výstřihem, ty na svatbu ani na ples nepatří.

Náš tip

Trocha třpytu pro stydlivky

Oblékněte zlaté třpytivé šaty z tylu, které jsou prošité zlatou nití, a užijte si pocitu pozornosti v opojném lesku.

Dotkněte se slunce a dejte vyniknout letnímu bronzu. V chmurný den budou házet jemné odlesky, zato z každého slunečného dne vykouzlí skutečně slavnostní.

Trocha třpytu pro stydlivky
Trocha třpytu pro stydlivky
Trocha třpytu pro stydlivky

Připravte se na zimní oslavy!

Třpytivé společenské šaty se výborně hodí nejen pro letní příležitosti, ale zejména pro ty zimní. Na Silvestrovskou noc, Štědrý večer i vánoční večírky využijete třpytivé šaty s dlouhým rukávem. Nejsou přehnaně vyzývavé, i přesto udělají z každé noci magickou. Celkový dojem budou dělat zejména vhodně zvolené doplňky. Pokud si troufnete, pro slavnostní příležitost mohou být klidně velmi výrazné.