Společenské šaty

Na svatbu, ples či firemní večírek. Ideální společenské šaty existují pro každou příležitost. V nabídce na vás čekají ty nejkrásnější modely od renomovaných značek Top Secret, Boohoo, PrettyLittleThing nebo třeba Little Mistress.

Společenské šaty

Jak vybrat společenské šaty na svatbu?

Pozvali vás na svatbu a nevíte, co na sebe? Bílé společenské šaty jsou v tomto případě tabu, abyste nezastínila nevěstu. Vsaďte raději na elegantní společenské šaty v barvě, která vám bude slušet. U nás najdete levné společenské šaty, ale také luxusní modely – doplňte je lodičkami, šperky a vhodnou kabelkou a jste připravena.

Náš tip

V červené na svatbu i na firemní párty

Mít v šatníku společenské šaty pro každou příležitost může dát vaší peněžence dost zabrat. Podobný problém však lze vyřešit jednoduchým trikem – univerzálním kouskem.

Vyberte si společenské šaty, které budou vhodné pro více událostí. Zvolíte-li například červenou barvu, šaty můžete využít jako host na svatbě, obléknete si je i na vánoční večírek v práci a jejich univerzálnost ověří i narozeninová oslava vašich prarodičů. Takto zabijete dvě-tři-čtyři mouchy jednou ranou a zbytek rozpočtu můžete utratit za novou kabelku.

 

V červené na svatbu i na firemní párty
V červené na svatbu i na firemní párty
V červené na svatbu i na firemní párty

Dlouhé nebo krátké společenské šaty – ve kterých zazáříte?

Délku šatů určuje mimo jiné i událost, kam máte namířeno. Na ples si vyberte dlouhé společenské šaty z luxusnějších materiálů. Na večírky, svatby a oslavy si můžete obléknout dámské společenské šaty midi střihu nebo kratší model s délkou po kolena. V naší nabídce naleznete šaty pro každou příležitost!