Riflové šaty pro plnoštíhlé

Každá žena si zaslouží nosit oblečení, ve kterém se bude cítit sebevědomě a pohodlně. Riflové šaty nejenže nabízejí jedinečný a moderní vzhled, ale také se přizpůsobí vašim křivkám a podtrhnou vaši přirozenou krásu.

Riflové šaty pro plnoštíhlé

Denim křivkám sedne!

Že nejsou riflové šaty nic pro plnoštíhlé? Opak je pravdou! Stačí je jen umět nosit. Dlouhé riflové košilové šaty na knoflíky z tenkého materiálu stačí v pase svázat a vykouzlí krásnou siluetu. Džínovina sluší i zavinovacím či tričkovým šatům do áčka, které dokážou schovat větší zadeček a silnější stehna.

Náš tip

Riflové šaty pro plnoštíhlé

Žijete v představách, že by si baculky měly úzké šaty raději odpustit? Stačí znát fígl s pevným materiálem, který vše drží na svém místě a neodhalí nedokonalosti ani záhyby kůže, a můžete zazářit klidně i v pouzdrových riflových šatech na ramínka!

Délka je ideální ke kolenům, může bý i 3/4 rukáv. Pouzdrové šaty z rifloviny se dokonce dají skvěle vrstvit s širokým crop topem. Tato kombinace v doprovodu vyšších podpatků prodlouží vaše nohy až do nebes!

Riflové šaty pro plnoštíhlé
Riflové šaty pro plnoštíhlé
Riflové šaty pro plnoštíhlé

Áčková sukně pomůže skrýt zadeček i stehna

Základním stavebním prvkem šatníku pro plnoštíhlé jsou rozšiřující se sukně, kterými si zeštíhlíte pas a schováte stehna i zadeček. Pamatujte však, že sukně musí sahat do nejužší části trupu. Vršek pak může být klidně upnutý, to už záleží na vás. Toto pravidlo dodržte i v případě, že vás lákají riflové šaty s laclem. Každým jiným tvarem sukně byste si mohla na objemu spíše přidat.