Kabelky na svatbu

Přistála vám ve schránce pozvánka na svatbu? Nebo jste to dokonce vy, koho čeká ten velký den? Pokud jste právě odpověděli ano, jistě se vám bude hodit elegantní kabelka na svatbu.

Kabelky na svatbu

Svatební kabelka: nezbytný doplněk každé ženy

Ať už jste nevěsta, družička nebo host, bude se vám hodit kabelka na svatbu. Ve většině případů si totiž s shopperkou, kterou nosíte do práce, nevystačíte. Rozhlédněte se proto v naší nabídce, ve které najdete svatební kabelky různých stylů a cenových kategorií – od klasických černých až po nápadité designové kousky, které zaujmou na první pohled.

Náš tip

Kabelka na svatbu pro nevěstu nemusí být jen bílá

Pro nevěsty se přímo nabízí bílá kabelka na svatbu, která může být hladká či zdobená, například perličkami či mašličkou. V těsném závěsu je pak stříbrná svatební kabelka, která se při vhodném výběru může stát i náhražkou šperků.

Jako nevěsta se ale nemusíte nutně omezovat na bílou či stříbrnou kabelku. Velice hezky bude vypadat také svatební kabelka barevně ladící s výzdobou stolu či dalšími dekoracemi, například pudrově růžová pro romantickou svatbu, svěží mint pro venkovní neformální svatbu či kontrastnější purpurová nebo vínová.

Kabelka na svatbu pro nevěstu nemusí být jen bílá
Kabelka na svatbu pro nevěstu nemusí být jen bílá
Kabelka na svatbu pro nevěstu nemusí být jen bílá

Kabelka na svatbu host: jak vybrat a nezpůsobit faux pas

Jdete-li na svatbu jako host, je pro vás zapovězena bílá svatební kabelka. Zapomeňte také na objemné kabelky typu hobo nebo shopper, které se na svatbu vůbec nehodí. Sázkou na jistotu jsou psaníčka, případně psaníčka s jemným odepínacím řetízkem. Originální volbou jsou malé bucket bag nebo kulaté kabelky. Má-li svatba daný barevný dress code, může být kabelka na svatbu právě tím, co vám ho pomůže dodržet.