Dámské zdravotní žabky

Kdo říká, že zdravotní žabky jsou jen na léto? Nebojte se po nich sáhnout i mimo letní sezónu, nabízejí totiž hned několik výhod – jsou lehké, pohodlné, všestranné, dovolují nohám dýchat, a navíc je můžete snadno popadnout a jít.

Dámské zdravotní žabky

Co pro vaše nohy mohou udělat zdravotní žabky?

Milujeme módní výstřelky, co ale milujeme ještě víc, jsou trendy, které neškodí našemu zdraví. Zapátrejte po svých oblíbených žabkách v sekci zdravotních žabek, které vás mile překvapí nejen svým pohodlím, lehkostí, prodyšností, ale také výborným tlumením nárazů. To vše ve finále přispěje tomu, že vaše nohy budou více fit!

Náš tip

Konec rozhodování mezi módou a zdravím

Zapomeňte na dogma, že máte na výběr jen mezi zdravím a krásou. Nejnovější trendy nahrávají stejně tak zdravotní stránce, jako té módní.

Vyberte si třeba kožené zdravotní žabky Scholl ve své oblíbené pastelové barvě a vaše okolí nepozná rozdíl od módních značek. Zato vaše chodidla pocítí změnu již při prvním kroku.

Konec rozhodování mezi módou a zdravím
Konec rozhodování mezi módou a zdravím
Konec rozhodování mezi módou a zdravím

Zdravé tělo a zdravý duch? Jen ve zdravých botách!

Víte, že zdeformovaným chodidlům možná vděčíte za bolest zad, otoky nohou a migrény? Základní prevence chabé stavby nohou přitom vychází z něčeho tak snadného a na první pohled samozřejmého, jako je výběr vhodné obuvi. Nechte své zdraví rozkvést ve zdravotních žabkách a dejte sbohem zdravotním obtížím.