Pouzdrové šaty na svatbu

Jaké jsou ty nejlepší šaty pro svědkyni, matku nevěsty či běžného hosta? Rozhodně elegantní pouzdrové šaty, které vypadají slavnostně, sluší každé postavě a jsou nadčasové, takže je využijete i na jiné příležitosti.

Pouzdrové šaty na svatbu

Hledáte šaty pro svědkyni? Pouzdrové nikdy nezklamou!

Být svědkyní je zodpovědný úkol, proto výběr oblečení rozhodně nepodceňte. A které vybrat? Elegantní nebo luxusní pouzdrové šaty jsou přesně tím, co se na svatbu hodí! Tápete-li ve výběru barvy, zeptejte se nevěsty a ženicha, zda mají dané barevné téma svatby. Pokud ne, máte volnou ruku. Pamatujte však na to, že by vaše pouzdrové šaty neměly být příliš výrazné, aby vedle vás nevěsta nezanikla.

Náš tip

Jak vybírat pouzdrové šaty na svatbu jako host?

V nabídce najdete pouzdrové šaty různých barev, vzorů a střihů, přičemž ten správný záleží vždy na tom, kdy a kde se svatba koná. Jde-li o letní svatbu venku, můžete zvolit barevné pouzdrové šaty na ramínka, a to jak špagetová, tak klasická.

Pro formální svatby toto ovšem neplatí, zde volte délku rukávů a sukně delší, výstřihy naopak menší. Jedná-li se o honosnou svatbu s večerním rautem, přijdou vám vhod luxusní pouzdrové šaty.

Jak vybírat pouzdrové šaty na svatbu jako host?
Jak vybírat pouzdrové šaty na svatbu jako host?
Jak vybírat pouzdrové šaty na svatbu jako host?

Pouzdrové šaty na svatbu pro matku: jak vybírat?

Starším dámám sluší jednoduché pouzdrové šaty ke kolenům, s rukávy a bez velkých výstřihů. Křiklavé barvy mohou působit kýčovitě a především přidávat na věku, držte se tedy raději neutrálních barev. Pouzdrové šaty na svatbu pak dolaďte perlovými náhrdelníky či náušnicemi, které dodávají sofistikovaný šmrnc.