Rolákové šaty

Podlehněte žhavému módnímu trendu, který vás zahřeje nejen na těle, ale i na módní duši. Rolákové šaty splňují přísná kritéria pro zachování ženskosti a zároveň v nich neutrpí ani vaše zdraví!

Rolákové šaty

Svetrové šaty s rolákem: ta správná volba na zimu

Lámete si hlavu, jak se v zimě pěkně zahřát a zároveň být stále trendy? Vklouzněte do příjemných svetrových šatů, které dokážou zalichotit každému typu postavy. Tu nejlepší službu vám odvedou, pokud je ještě opásáte širokým páskem, čímž zdůrazníte svou ženskou siluetu. Čím jsou šaty jednodušší, tím více se můžete s výběrem pásku odvázat.

Náš tip

Jděte s kůží na trh: vsaďte na barvy

Kožená bunda je odpovědí na většinu vašich módních otázek. K rolákovým šatům padne jako ulitá a nebude je tak zbytečně zakrývat.

Máte ve svém šatníku klasickou černou? Zkuste tentokrát změnu a vsaďte třeba na smaragdově zelenou. Zkombinujte rolákové pletené šaty s bundou stylově, tón v tónu, a doputujete přímo do módního nebe!

Jděte s kůží na trh: vsaďte na barvy
Jděte s kůží na trh: vsaďte na barvy
Jděte s kůží na trh: vsaďte na barvy

Rolákové šaty osvěžte barvami

Nechte se inspirovat podzimním listím… Oranžové šaty s rolákem vás doslova rozzáří a vyzdvihnou tu správnou hřejivou atmosféru. Pohrát si ale můžete i s dalšími barvami podzimu: béžovou, hnědou, vínovou či petrolejovou. V bílých šatech s rolákem pak budete doslova k nepřehlédnutí a černé šaty s rolákem se vám zase budou báječně vrstvit. Stačí jen popustit uzdu fantazii.